Akcja: Zamiast kwiatka - Pomoc, Zdrowie i uśmiech dla Maćka
Dodane przez reisch dnia 07.02.2014

Drodzy Nowożeńcy, prośbę mamy taką. Planujecie ślub? Chcielibyście, aby ten wyjątkowy dzień odmienił nie tylko Wasze życie? Zapraszamy narzeczonych do udziału w Akcji "Zamiast kwiatka - Pomoc, Zdrowie i uśmiech dla Maćka". Wiemy, że kwiaty są miłą pamiątką na każdym ślubie. Ładnie wyglądają i pachną, ale też bardzo szybko więdną i niebawem je wyrzucicie. Czy myśleliście, żeby na swoim ślubie zrobić coś niezwykłego - Coś dobrego, co przetrwa znacznie dłużej? (...)


Rozszerzona zawartość newsa
Akcja
Zamiast kwiatka - Pomoc, Zdrowie i uśmiech dla Maćka

Drodzy Nowożeńcy, prośbę mamy taką.

Planujecie ślub? Chcielibyście, aby ten wyjątkowy dzień odmienił nie tylko Wasze życie? Zapraszamy narzeczonych do udziału w Akcji: Zamiast kwiatka - Pomoc, Zdrowie i uśmiech dla Maćka.

Wiemy, że kwiaty są miłą pamiątką na każdym ślubie. Ładnie wyglądają i pachną, ale też bardzo szybko więdną i niebawem je wyrzucicie. Czy myśleliście, żeby na swoim ślubie zrobić coś niezwykłego - Coś dobrego, co przetrwa znacznie dłużej? Nic prostszego, wystarczy, jeśli na zaproszeniu ślubnym poprosicie swoich Gości weselnych, aby pieniądze które zamierzali wydać na kwiaty, przeznaczyli dla Macieja, chłopca który zmaga się z bardzo rzadką chorobą genetyczną - miopatią centronuklearną (niedorozwojem mięśni), jest dzieckiem niepełnosprawnym. Choroby tej nie można wyleczyć, ale można ją powstrzymać poprzez stosowanie odpowiedniej specjalistycznej rehabilitacji i dobór odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego.

Pogodny nastolatek mający swe marzenia, jak każdy z nas. Jest uczniem Zespołu Szkół Specjalnych, numer 96 w Warszawie, do którego jest codziennie przez nas dowożony. Od 2010 roku, Macieja oddech wspomaga respirator. Wymaga całodobowej opieki. Jako rodzice staramy się zapewnić synowi pogodne, radosne życie w godnych warunkach. Jednak by te warunki zostały spełnione potrzebne są duże nakłady finansowe.

W ten sposób, zebrane pieniążki możecie wpłacić na subkonto Macieja w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą" lub Stowarzyszenia "Możesz" i wspomóc rehabilitację Macieja. Wasza pomoc będzie wielkim darem, w walce o życie i zdrowie naszego syna.

Jeśli możecie i chcecie nam pomóc, prosimy o kontakt

kliknij proszę i powiększ oraz podaj tę ulotkę dalejPodziękowania dla Pary Nowożeńców:W dniu 21 września 2013r. Klaudia Laszczyk i Krystian Radziejewski powiedzieli sobie sakramentalne "tak".
Była to piękna, jedyna w swoim rodzaju uroczystość. Maciej był zachwycony. Pragniemy Młodej Parze i zaproszonym Gościom weselnym serdecznie podziękować za udział w tej szczytnej akcji podczas której udało się zebrać 2743 zł. Kwota ta jest zaksięgowana na subkoncie Macieja w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"i zdecydowanie przyczyni się do spełnienia marzenia Macieja o zakupie wózka elektrycznego.

Boże, Ty jesteś miłością,
a kto miłuje, w Tobie mieszka, a Ty w nim.

Błogosław tym dwojgu dzieciom Twoim.
Napełnij ich serca miłością prawdziwą,
która od Ciebie pochodzi i do Ciebie prowadzi.

Niech ich miłość przetrwa
wszelkie próby i niebezpieczeństwa;
niech będzie czysta,
cierpliwa i wierna,
ofiarna i mężna oraz
Tobie za wszystko wdzięczna.

Niech im przyniesie tyle szczęścia,
ile go na ziemi mieć można.

DZIĘKUJEMY!