Dobro ludzkich serc
Dodane przez reisch dnia 03.12.2016

Nasi Drodzy Darczyńcy,właśnie Fundacja Maćkowa wraz ze Stowarzyszeniem Możesz których to Maciek jest podopiecznym zakończyła księgowanie wpłat z tytułu 1% podatku za 2015r.
Pragniemy wyrazić wdzięczność tym wszystkim,którzy nam pomogli i pomagają,wspierają nas i dodają nam siły w walce o zdrowie naszego Syna. Procencików dobrego serca wpłynęło na tyle,że Maciej będzie mógł odbyć dwa specjalistyczne turnusy intensywnej rehabilitacji. Każdy dzień w życiu Macieja to walka,zaś każde wykonane ćwiczenie to wygrana małej bitwy.(...)


Rozszerzona zawartość newsa

Nasi Drodzy Darczyńcy,właśnie Fundacja Maćkowa wraz ze Stowarzyszeniem Możesz których to Maciek jest podopiecznym zakończyła księgowanie wpłat z tytułu 1% podatku za 2015r.
Pragniemy wyrazić wdzięczność tym wszystkim,którzy nam pomogli i pomagają,wspierają nas i dodają nam siły w walce o zdrowie naszego Syna. Procencików dobrego serca wpłynęło na tyle,że Maciej będzie mógł odbyć dwa specjalistyczne turnusy intensywnej rehabilitacji. Każdy dzień w życiu Macieja to walka,zaś każde wykonane ćwiczenie to wygrana małej bitwy.

- US Grodzisk Mazowiecki x 4
US Wa-wa Ursynów x 1
US Ełk x 1
US Sochaczew x 1
US Skierniewice x 1
US 3 Wa-wa Śródmieście x 5
US Targówek x 5
US Bielany x 6
US wa-wa Wola x 1
US Wa-wa Mokotów x 12
US 1 Wa-wa Śródmieście x 5
US Praga x 2
US Bemowo x 4
US Białystok x 1
US Pruszków x 22
US Grójec x 1
US Zakopane x 3
US Kraków Stare Miasto x 1
US Włocławek x 1
US Wołomin x 2
US Głubczyce x 1
US Piaseczno x 5
US Wrocław x 1
US 1 Wrocław x 1
US Wrocław stare Miasto x 1
US Wrocław Psie Pole x 2
US Wrocław Krzyki x 1
US Wrocław Fabryczna x 4
Indywidualni Darczyńcy których dane osobowe ze względu na ich ochronę dla nas są nie dostępne.
Znamy jedynie nazwy miejscowości i imiona z początkiem litery nazwiska.
Komorów,Kraków,Sosnowiec,Łomianki,Stanisława N.,Marta K.,Grażyna F-D.,Karol P.,Agata D.Dziękujemy,że jesteście z nami pierwszy bądź kolejny rok!
Dzięki Wam, jest łatwiej pokonywać wszelkie trudności,które napotykamy w życiu codziennym w walce z chorobą naszego Macieja.
Wiemy,że przed nami jeszcze długa droga ,ale ona już jest mniej wyboista,gdyż razem łatwiej jest iść,chociażby dlatego,że pojawiło się światełko w tunelu odnośnie leczenia konkretnie jednostki chorobowej Macieja. Wiemy,że trzeba jeszcze poczekać na wyniki badań klinicznych terapii genowej. ale przy Waszym wsparciu Maciej dotrze do celu!
Bardzo dziękujemy,że pomagacie nam dbać o naszego Macieja.